Organik Gübre

Agrom Tarım | Zin Plus

Zin Plus

Ürün içerik ve özellikleri: Organomineral bir bitki besleme ürünüdür içeriğinde yüksek oranda bulunan organik maddeler sayesinde bitki kök bölgesinde yararlı mikroorganizma populasyonunu ve faaliyetini arttırarak besin elementlerinin bitki tarafından daha kolay absorbe edilmesini sağlar, bitkinin kök oluşumunu ve gelişimini hızlandırır. Kök gelişimindeki ilerleme bitkinin veriminin artmasındaki en önemli etkendir. Kuvvetli kök gelişimi sağlayarak, bitkilerin topraktan daha fazla besin maddesi ve su almalarına yardımcı olur. Makro ve mikro besin elementlerinin topraktan dengeli olarak ve uzun süreli alınmasını sağlayarak verimi ve kaliteyi arttırır. Bitkilerde klorofil oluşumunu hızlandırarak yeşil aksamın artmasını, dolayısıyla daha fazla karbonhidrat, protein vb. maddelerin sentezlenmesini sağlar. zınplus içeriğindeki azot bitkide proteinlerin yapısına girer ve bitkinin yeşil aksamının gelişimini sağlar. Bitkilerin koyu yeşil renk almasını ve tahıllarda danelerin dolgun olmasını sağlar. Bitki bünyesinde fosfor ve potasyumun kullanımını ayarlarlar. Ayrıca bitkiye magnezyum alınımı teşvik eder. İçeriğinde bulunan çinko ise bitkilerde, enzimlerin yapı taşıdır bitki gelişimi ve direncini sağlayan birçok enzim aktive olur. Aktive edilmelerinde, protein sentezinde, karbonhidrat metabolizmasında ve IAA sentezinde görevlidir. Tamamiyle bitkisel kökenli, serbest amino asit içeren bir
üründür. Bitkisel kaynaklı olmaları nedeniyle bitki tarafından emilimi çok hızlı ve kolaydır. Kuvvetli kök gelişimi sağlayarak, bitkilerin topraktan daha fazla besin maddesi ve su almalarına yardımcı olur. Makro ve mikro besin elementlerinin topraktan dengeli olarak ve uzun süreli alınmasını sağlayarak verimi ve kaliteyi arttırır. Gece gündüz sıcaklık farkından olusan Stresi önler . Bitkilerde klorofil oluşumunu hızlandırarak yeşil aksamın artmasını, dolayısıyla daha fazla karbonhidrat, protein vb. maddelerin sentezlenmesini sağlar.
Ambalaj: 1-5-10 Lt

Garanti Edilen İçerik% (w/w)
Organik Madde
42
Toplam Azot (N)
8
Organik Azot1,5
Amonyum Azotu (N)2
Nitrat Azotu (N)4,5
Suda Çözünür Çinko (Zn)5
Serbest Aminoasitler4
Max Klor (Cl)0,2
pH3-5
Agrom Tarım | Ürün Elementleri

Ürünün Adı: Zin Plus

Ürünün İçeriğindeki Elementler

İndirilecekler


Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.  İletişim Formu

Agrom Tarım Kimya Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

AGROM TARIM

Firmamız kuruluş yıllarından beri kurumsal hedefi her zaman dürüst, güvenilir bir şirket olarak faaliyetlerini büyüyerek sürdürmek ve Türk çiftçisine daima en kaliteli hizmetleri sunarak tarım sektöründe bilinirliği yüksek, güçlü bir isim olarak yer almaktır.

Abone Ol

Güncellemeler ve kaynaklardan haberdar ol

Bizimle iletişime geçin

Created with Mobirise site themes