Organik Gübre

Agrom Tarım | Root

Root

Ürün içerik ve özellikleri: içeriğinde yüksek oranda bulunan fülvik asitler ve organik maddeler sayesinde bitkilerin vitamin içeriğini artar. Su ve besin maddelerini taşıyan fülvik asitler kök sistemini ve yeşil aksamı uyarmaktadırlar. Özellikle bunların etkisi kökte öne çıkmaktadır. Kök gelişimindeki ilerleme bitkinin veriminin artmasındaki en önemli etkendir.AGROM ROOT 700 kuvvetli kök gelişimi sağlayarak, bitkilerin topraktan daha fazla besin maddesi ve su almalarına yardımcı olur.
Makro ve mikro besin elementlerinin topraktan dengeli olarak ve uzun süreli alınmasını sağlayarak verimi ve kaliteyi arttırır. Ayrıca çiçek ve meyve dökümünü azaltır.
Bitkilerde klorofil oluşumunu hızlandırarak yeşil aksamın artmasını, dolayısıyla daha fazla karbonhidrat, protein vb. maddelerin sentezlenmesini sağlar.
•Ay çiceği, buğday ve mısırda yaygın olarak kullanılmaktadır. 1000 Lt.lik holdere 1 kg.ROOT 700 koyup içerisine 1 kg. AGROM KOMBİ katılarak toprağa sıkılabilir. Bu tohumun çimlenmesi ve köklenmesini hızlandıracağı gibi iz element takviyesi ilerideki verimlilikte etkili olacaktır.
Ambalaj: 1-5-10 Lt

Garanti Edilen İçerik% (w/w)
Organik Madde
60
Toplam Hümik-Fulvik-Asit
55
Max. Nem35
pH5-7
Agrom Tarım | Ürün Elementleri

Ürünün Adı: Root

Ürünün İçeriğindeki Elementler

İndirilecekler


Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.  İletişim Formu

Agrom Tarım Kimya Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

AGROM TARIM

Firmamız kuruluş yıllarından beri kurumsal hedefi her zaman dürüst, güvenilir bir şirket olarak faaliyetlerini büyüyerek sürdürmek ve Türk çiftçisine daima en kaliteli hizmetleri sunarak tarım sektöründe bilinirliği yüksek, güçlü bir isim olarak yer almaktır.

Abone Ol

Güncellemeler ve kaynaklardan haberdar ol

Bizimle iletişime geçin

Develop a free web page with Mobirise