Kimyasal Gübre

Agrom Tarım | Kalsi

Kalsi

Ürün içeriği ve özellikleri: AGROM KALSİ, bitki hücre duvarını yüksek oranda sertleştirir. Apikal meristem dokularının gelişmesini sağlar, kök gelişimini ve
çiçeklenmeyi arttırır. Kalsiyum, hücre duvarının ara lamellerinde bulunur, pektik zincirin çapraz bağlantı oluşturması nedeniyle hücre duvarlarının sertleşmesini ve güçlenmesini sağlar. Noksanlığında genç yaprakların kenarları kuruyarak ölür. Sürgün ucu büyümesi durur, sürgün uçlarında kuruma gözlenir. Domates, biber ve patlıcan’da çiçek burnu çürüklüğüne, elma ve armutta acı beneğe, şeker pancarında uç yanıklığına ve kereviz ve brüksel lahanasında meyve içi kahverengileşmesine neden olur. Kalsiyum noksanlığı görülen bitkilerin dokuları ve meyveleri yumuşaktır, raf ömrü kısadır. Kök gelişimi zayıftır ve bitkinin hastalık, zararlı ve stres koşullarına karşı dayanıklılığı azdır. AGROM KALSİ bitkiye ihtiyacı olan kalsiyumu takviye ederek tüm bu problemlerin ortadan kalkmasını sağlar.
Ambalaj: 1-5 10 Lt

Garanti Edilen İçerik% (w/w)
Suda Çözünür Kalsiyum Oksit (CaO)
15
Agrom Tarım | Ürün Elementleri

Ürünün Adı: Kalsi

Ürünün İçeriğindeki Elementler

İndirilecekler


Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.  İletişim Formu

Agrom Tarım Kimya Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

AGROM TARIM

Firmamız kuruluş yıllarından beri kurumsal hedefi her zaman dürüst, güvenilir bir şirket olarak faaliyetlerini büyüyerek sürdürmek ve Türk çiftçisine daima en kaliteli hizmetleri sunarak tarım sektöründe bilinirliği yüksek, güçlü bir isim olarak yer almaktır.

Abone Ol

Güncellemeler ve kaynaklardan haberdar ol

Bizimle iletişime geçin

Created with Mobirise website maker