Kimyasal Gübre

Agrom Tarım | Cupra 6

Cupra 6

Ürün içerik ve özellikleri: içeriğindeki bakır, fosfit teknolojiyle üretilmiş atomik düzeyde bir elementtir ve bu nedenle bitki tarafından çok kolay ve hızlı bir şekilde alınır. Bu durum ürünün sistemik aktivitesini arttırır. Bitkilerde klorofil üretimini ve fotosentez aktivitesini arttırır. Bitkide su hareketinin dengelenmesine yardımcı olur. Uygulandıktan sonra bitki bünyesinde uzun süre stabil kalır ve bu sayede bitkiyi fungal ve bakteriyel hastalıklara karşı korur.
uygulama yapılırken; sabah erken saatler veya akşam üstü serinliğinde uygulanması önerilir. Öğlen sıcağında oluşabilecek nem sonucu buharlaşma veya sıcaktan kaynaklı fototoksit oluşumlarının önüne geçilmiş ve daha faydalı bir uygulama yapılmış olur  Damlama sulama ve yağmurlama ile rahatca kullanılabilir.(Tortu ve çökme olmadığından damlama sulama memeleri tıkanmaz), damlama, sulama, yağmurlama ve ilaçlama sistemlerinde
Ayrıca, alet ve ekipmanlara hiçbir zarar vermez
Ambalaj: 1-5 10 Lt

Garanti Edilen İçerik% (w/w)
Suda Çözünür Bakır (Cu)
Klor İçeriği
6
0,17
Agrom Tarım | Ürün Elementleri

Ürünün Adı: Cupra 6

Ürünün İçeriğindeki Elementler

İndirilecekler


Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.  İletişim Formu

Agrom Tarım Kimya Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

AGROM TARIM

Firmamız kuruluş yıllarından beri kurumsal hedefi her zaman dürüst, güvenilir bir şirket olarak faaliyetlerini büyüyerek sürdürmek ve Türk çiftçisine daima en kaliteli hizmetleri sunarak tarım sektöründe bilinirliği yüksek, güçlü bir isim olarak yer almaktır.

Abone Ol

Güncellemeler ve kaynaklardan haberdar ol

Bizimle iletişime geçin

Web page was built with Mobirise