Organik Gübre

Agrom Tarım | Vstrom

Vstrom

Ürün içerik ve özellikleri: AGROM AKTİV yüksek oranda fosfor, azot ve potasyum, bunun yanında yeterli miktarda mikro element ihtiva eden bir üründür. Özellikle çiçeklenmeden önce uygulanırsa içeriğindeki yüksek miktardaki fosfor sayesinde tozlaşmayı ve çiçeklenmeyi, yani üremeyi arttırır. Bunun yanı sıra yeni hücrelerin oluşumunu, meristem dokuların büyümesini sağlar. Metabolik reaksiyonları başlatır ve tohum oluşumunu teşvik eder, kök gelişiminde de etkin rol oynar. İçeriğindeki mikro besin elementleriyle bitkinin sağlıklı gelişmesini sağlar, noksanlıklardan kaynaklanacak verim kayıplarını önler. Kültür bitkilerinin verim ve kalitelerinin arttırılması amacıyla geliştirilmiş, üstün kaliteli özel bir bitki besleme ürünüdür. Üretiminde kullanılan deniz yosunu ve vitamin grupları sayesinde, her türlü abiyotik stres faktörlerine ve hastalık etmenlerine karşı direnç artışı sağlar, generatif gelişimi teşvik eder. Kullanıldığı bitkilerde çiçeklenmeyi arttırır, meyve tutumunu destekler.
Ürünün Özellikleri ve Avantajları
•Organik içeriği, özel bir deniz yosunundan elde edilmiş olup, doğal hormonlar, amino asitler ve vitaminler bakımından çok zengindir.
•Diğer bitki besin maddeleri ile desteklenmiş olması nedeniyle, uygulandığı bitkilerde ürün verimi ve kalitesini arttırır.
•Özel içeriği sayesinde; bitki dokusunu güçlendirir, biyotik ve abiyotik stres faktörlerine karşı mukavemetini iyileştirir.
•Bitki bünyesine gerek kökler, gerekse de yaprak yoluyla hızlı alınır, kısa sürede etki eder.
Ambalaj: 1-5-10 Lt

Garanti Edilen İçerik% (w/w)
Organik Madde
10
Toplam Azot (N)5
Nitrat Azotu (N)5
Toplam Fosfor Pentaoksit (P2O5)5
Suda Çözünür Fosfor Pentaoksit (P2O5)5
Suda Çözünür Potasyum Oksit (K2O)3
Suda Çözünür Bakır (Cu)0,2
Suda Çözünür Demir (Fe)0,4
Suda Çözünür Mangan (Mn)0,05
Suda Çözünür Molibden (Mo)
0,01
Suda Çözünür Çinko (Zn)0.5
Alginik Asit
0,5
Serbest Aminoasitler1
Max Klor (Cl)1
pH1-3
Agrom Tarım | Ürün Elementleri

Ürünün Adı: Vstrom

Ürünün İçeriğindeki Elementler

İndirilecekler


Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.  İletişim Formu

Agrom Tarım Kimya Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

AGROM TARIM

Firmamız kuruluş yıllarından beri kurumsal hedefi her zaman dürüst, güvenilir bir şirket olarak faaliyetlerini büyüyerek sürdürmek ve Türk çiftçisine daima en kaliteli hizmetleri sunarak tarım sektöründe bilinirliği yüksek, güçlü bir isim olarak yer almaktır.

Abone Ol

Güncellemeler ve kaynaklardan haberdar ol

Bizimle iletişime geçin

Designed with Mobirise - Click for more