Organik Gübre

Agrom Tarım | Strong Nitrogen

Strong Nitrogen

Azotun organik maddeler ve iz elementlerle harika karışımıdır.
Azotun üç formu, organik madde, demir ve manganı bünyesinde barındırır.
Tarımda kullanılan azotlar bilindiği üzere uçarak veya yıkanarak kaybolur bunu engellemek için azotun toprakta bağlanması gerekmektedir. Bunu en yüksek derecede yapan ürün STRONG NİTROGENDİR.
Bu şekilde bitkiye gerek yapraktan gerekse topraktan uygulamalarında asla kayıp olmaz ürün içeriği ve özellikleri: içeriğindeki azotun üç formu bitkide proteinlerin yapısına girer ve bitkinin yeşil aksamının gelişimini sağlar. Bitkilerin koyu yeşil renk almasını ve tahıllarda danelerin dolgun olmasını sağlar. Bitki bünyesinde fosfor ve potasyumun kullanımını ayarlarlar. Ayrıca bitkiye magnezyum alınımı teşvik eder. İçeriğinde Demir Mangan ve yüksek oranda bulunan organik maddeler sayesinde bitki kök bölgesinde yararlı mikroorganizma popülasyonunu ve faaliyetini arttırarak besin elementlerinin bitki tarafından daha kolay absorbe edilmesini sağlar, bitkinin kök oluşumunu ve gelişimini hızlandırır. Kök gelişimindeki ilerleme bitkinin veriminin artmasındaki en önemli etkendir. Kuvvetli kök gelişimi sağlayarak, bitkilerin topraktan daha fazla besin maddesi ve su almalarına yardımcı olur. Makro ve mikro besin elementlerinin topraktan dengeli olarak ve uzun süreli alınmasını sağlayarak verimi ve kaliteyi arttırır. Bitkilerde klorofil oluşumunu hızlandırarak yeşil aksamın artmasını, dolayısıyla daha fazla karbonhidrat, protein vb. maddelerin sentezlenmesini sağlar.
Ambalaj: 1-5-10 Lt

Garanti Edilen İçerik% (w/w)
Organik Madde
% 20
Toplam Azot (N)
% 20
Amonyum Azotu (N)
% 7,5
Nitrat Azotu (N)% 7,5
Üre Azotu (N)% 5
Suda Çözünür Demir (Fe)
% 0,1
Suda Çözünür Mangan (Mn)% 0,1
Max Klor (Cl)
% 0,9
pH
% 6-8
Agrom Tarım | Ürün Elementleri

Ürünün Adı: Strong Nitrogen

Ürünün İçeriğindeki Elementler

İndirilecekler


Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.  İletişim Formu

Agrom Tarım Kimya Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

AGROM TARIM

Firmamız kuruluş yıllarından beri kurumsal hedefi her zaman dürüst, güvenilir bir şirket olarak faaliyetlerini büyüyerek sürdürmek ve Türk çiftçisine daima en kaliteli hizmetleri sunarak tarım sektöründe bilinirliği yüksek, güçlü bir isim olarak yer almaktır.

Abone Ol

Güncellemeler ve kaynaklardan haberdar ol

Bizimle iletişime geçin

This site was designed with Mobirise theme